Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

Hult International Business School

Hult International Business School dibināta tālajā 1964. gadā, no 2003. gada tā nes Hult International Business School vārdu un šobrīd tā ir izcilas raudzes ekonomikas augstskola, kura pasaulē ieņem ļoti augsto 59. vietu savā kategorijā un pat apsteidz tādas prestižas skolas kā Harward Business School un citas. Augstskolai ir kampusi ne tikai Londonā, bet arī Sanfrancisko, Dubajā, Šanhajā un Maiami, Bostonā. Tas studentiem sniedz lielisku iespēju studiju laikā arī ceļot un studēt tajos kampusos, kuros ir piedāvāta izvēlētā studiju programma.

Hult International Business School piedāvā dažādas diplomu programmas biznesa, starptautisko attiecību un mediju jomās. Šīs studiju programmas ir ideāli piemērotas tiem studentiem, kuriem nav laika pilnai Bakalaura studiju programmai aizņemtības dēļ. Šos diplomus atzīst visas pasaules universitātes, kurās tiek pieņemti Amerikas izglītības sistēmas diplomi. Ja pēc kādas no šo programmu studiju beigšanas vēlēsieties turpināt studijas Hult bakalaura programmās, iegūtie kredītpunkti tiks ieskaitīti.

 

Piedāvātās studiju programmas:

Programma Kampuss Studiju ilgums Kredītpunkti Iestāšanās prasības Studiju izmaksas
Bachelor of Business Administration

Sanfrancisko

Londona

4 gadi 120

Vidējā izglītība

TOEFL

22900 GBP

35000 USD

Master of International Marketing Bostona, Sanfrancisko,Londona 1 gads 39

Bakalaura grāds

TOEFL

30100 GBP

41300 USD

Master of Finance Bostona, Sanfrancisko, Londona 1 gads 39

Bakalaura grāds

TOEFL

30100 GBP

41300 USD

Master of International Business Bostona, Sanfrancisko, Londona, Dubaja, Šanhaja 1 gads 39

Bakalaura grāds

TOEFL

30100 GBP

41300 USD

Executive MBA Londona, Dubaja, Šanhaja 2 gadi 48 Bakalaura grāds, 3 gadu darba pieredze, TOEFL 25500 GBP
One-year MBA Bostona, Sanfrancisko, Londona, Šanhaja, Dubaja 1 gads 59 Bakalaura grāds, 3 gadu darba pieredze, TOEFL

48200 GBP

69800 USD

Īpaši talantīgiem studentiem ir iespēja 4 studiju gadu laikā iegūt ne tikai Bakalaura, bet arī Maģistra grādu. Tas nozīmē, ka Bakalaura studiju programma tiek apgūta trīs gados, bet 4. gads tiek veltīts Maģistratūras programmas apguvei.

Studijas praktiski visās programmās var uzsākt klasiski septembrī. Iesniedzamie dokumenti - pieteikuma forma, vidējās izglītības vai Bakalaura grāda diplomi, angļu valodas zināšanu sertifikāts(ieteicams TOEFL, IELTS), motivācijas vēstule 400-500 vārdu apjomā, 2 rekomendācijas vēstules.

Kāpēc izvēlēties HULT?

  • izcilas studiju programmas un profesionāli pasniedzēji
  • starptautiska pieredze ikdienā, studenti no visas pasaules
  • brīnišķīgi studiju kampusi pilsētu centros
  • aizraujošas prakses iespējas - Action Project
  • arī studējot UK, iespēja iegūt Amerikā akreditētu diplomu

Ko saka HULT studenti:

Tatjana Umifceva (Krievija) - man ir vairāk kā 8 gadus darba pieredze banku sektorā Krievijā. Un esmu sev nospraudusi mērķi - paplašināt savu redzesloku un karjeras izaugsmi globālā mērogā! Lai sasniegtu izvirzīto mērķi, man bija nepieciešama starptautiskā pieredze, tāpēc esmu pārliecināta, ka pieņemtais lēmums studēt starptautiski zināmā un vienā no labākajām uz biznesu vērstajām augstskolām HULT, bija vispareizākais! MBA studiju laikā ne tikai ieguvu nenovērtējamas zināšanas un prasmes, bet arī ieguvu jaunus draugus un kolēģus no vairāk kā 50 pasaules valstīm. Šobrīd mans nākamais izvirzītais mērķis ir turpināt savu izaugsmi un domāju, ka Ņujorka ir īstā vieta šī mērķa sasniegšanai.

Karjeras un darba iespējas pēc studijām Hult International Business School

Šīs augstskolas biedzēji tiek ļoti augsti vērtēti darba tirgū starptautiskās kompānijās, kuras vārda tiešākajā nozīmē cīnās par katru absolventu. Daudzas slavenas kompānijas sūta uz augstskolas darba tirgus dienām savus pārstāvjus. Tā piemēram, 2013. gadā šādos pasākumos augstskolas studenti ir tikuši intervēti vairāk kā 1300 reizes un rezultātā katram studentam ir apmēram 120 darba piedāvājumi un 350 prakses iespēju piedāvajumi.

Kompānijas, kurās strādā daudzi Hult absolventi, ir pasaulē labi zināmas un vadošās savās darbības sfērās: Coca-Cola, Google, PayPal, L'Oreal, GE, P&G, Deloitte, J&J, Whirpool, Panasonic, McKinsley, PwC, BT, Bloomerg, Cisco, UN, KPMG, Michael Page, Henkel, American Airlines, SAP, Amazon un citas.

Ir jāveic tikai daži soļi, lai tieši Tu kļūtu par šīs prestižās augstskolas studentu un iegūtu augstvērtīgu izglītību, pasaulē atzītu diplomu, izcilu dzīves pieredzi!

Sīkāku informāciju par studiju programmām, kampusiem, pieteikšanos un dzīvošanas iespējām iegūsiet  zvanot 67225586 vai rakstot pasts@durbe.edu.lv

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!