Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.
Izglītība ārzemēs > Privātskolas

Mācības privātajā koledžā jaunietim paver plašas iespējas turpmākajai dzīvei un studijām, jo pēc šādas skolas absolvēšanas ikviens jaunietis ir ne tikai ieguvis augstvērtīgu izglītību, bet ir attīstījis visus savus slēptos talantus, māk pasniegt sevi un nekad dzīvē nepazudīs! Privāto skolu mērķis ir ne tikai sniegt augstvērtīgu izglītību ikvienam skolēnam, bet arī atklāt un pilnveidot katru slēptāko talantu, iemācīt precīzi formulēt savus mērķus, nospraust un sasniegt tos.

Mācības un dzīvošana ārzemju privātskolās lielākoties norit slēgtos kampusos plašās un labiekārtotās teritorijās, kurās atrodas mācību un dzīvošanas ēkas, sporta kompleksi un laukumi. Daudzām privātskolām ir savas teātra, mūzikas, mākslas darbnīcas, tenisa korti, baseins un pat zirgu staļļi. Dzīvojot šādos skolu kampusos, skolēni var pilnvērtīgi nodoties mācību mācību procesam un brīvā laika pavadīšanai, savukārt vecākiem nav jāuztraucas par bērna drošību esot ārzemēs. Skolēnu skaits privātskolās ir ievērojami mazāks kā valsts skolās, tāpēc pedagogiem un skolu darbiniekiem ir lieliska iespēja veltīt īpašu uzmanību katram audzēknim, kas acīmredzami uzlabo sekmes.

Privātskolas, kuras strādā ne tikai ar vietējiem, bet arī ārvalstu skolēniem, ir izstrādājušas īpašas mācību programmas, kuras palīdz bērniem un jauniešiem adaptēties mācību sistēmai svešvalodā, tāpēc īsā laika periodā skolēns ir gatavs mācīties vienā līmenī ar jauniešiem, kuriem, piemēram, angļu valoda ir dzimtā.

Mācību gads ir sadalīts 3 semestros, skola sākas septembrī un klasē ir ne vairāk kā 15 audzēkņi. Privātskolas ļoti rūpīgi seko katra audzēkņa sekmēm, kā arī palīdz piemeklēt interešu sfēras, pulciņus un klubus talantu attīstīšanai (teniss, māksla, dejas, koris, tēlotājmāksla, jāšanas sports, mūzikas instrumenti, kulinārija u.c. sfēras).

Dzīvošanai privātskolas piedāvā skolas rezidenci, kur katrā istabiņā dzīvo no 1-4 audzēkņiem. Dzīvošana skolas rezidencē skolēnam sniedz neatņemamu dzīves pieredzi multikulturālā vidē.

Skolas izvēle ne vienmēr ir viegla, jo ir taču tik daudz skolu visā pasaulē un katrai skolai ir savas nianses, pamatojoties uz kurām, tiek izdarīta galējā izvēle par labu vienai vai otrai skolai. Kā piemēru varam minēt dzīvošanas iespējas - audzēkņu skaits rezidences istabiņās, skolas reitings un prestižs, kāda mācību vai fakultatīvā priekšemta pieejamība skolā, ārzemju un vietējo skolēnu skaits skolā, un, protams, skolas atrašanās vieta.

Vispopulārākās privātskolas Latvijas bērnu un vecāku skatījumā ir Lielbritānijā, Šveicē un Amerikā.

Izglītības centra Durbe speciālisti noteikti palīdzēs Jums izdarīt pareizo izvēli, piedāvājot vispiemērotāko skolu, kura atbildīs visām Jūsu un bērna interesēm, prasībām un vēlmēm, kā arī palīdzēsim ar dokumentu noformēšanu.

North Cedar Academy ir privāta vidusskola, kas piedāvā unikālu mācību programmu un iespēju pēc vidusskolas absolvēšanas iestāties uzreiz trešajā kursā universitātē! Skola, dibināta 1962. gadā, atrodas nelielā pilsētiņā Ladysmith, Viskonsinas štatā, un tajā mācās 70 jaunieši, no kuriem 90% ir ārvalstu skolēni.

North Cedar Academy mērķis ir veicināt skolēnu akadēmiskos sasniegumus un personīgo izaugsmi, iecietību un izpratni par dažādām... lasīt vairāk

Ranum Efterskole ir prestiža privātskola, kas dibināta tālajā 1848. gadā. Skola atrodas Ranum pilsētā Ziemeļrietumu Jutlandē, un tajā mācās vairāk nekā 430 skolēni vecumā no 14 līdz 18 gadiem. Skolas atšķirības zīme – unikālā mācību programma, kas ietver aizraujošus specializētos un kultūras priekšmetus, mācību ceļojumus uz ārvalstīm un plašu ārpusklases aktivitāšu klāstu.

Skolas logo ir dzīvības koks, kura saknes un stumbrs simbolizē... lasīt vairāk

St. Paul Preparatory School (SPP) atrodas Minesotas štatā, pilsētā St. Paul, kura atrodas gleznainās Misisipi upes krastos, tieši pretī Mineapolisai 214 metru augstumā virs jūras līmeņa. St. Paul pilsēta ir mājvieta daudzām populārām sporta komandām un prestižām, pasauslavenām kompānijām, un tās lepnums ir gleznainā daba - ne katrā pilsētā atrodas upe, meži, lauki un parki. Šī nelielā privātskola savu darbību uzsāka 2003. gadā, un jau ir...uzzini vairāk

Ja gribas redzēt kaut ko tiešām grandiozu, neparastu un, iespējams, pat dīvainu, tad labākā vieta noteikti būtu Ķīna, kura ir slavena ar saviem neordinārajiem izgudrojumiem, arhitektūru, cilvēkiem un dabu. Valsts bez grūtībām spēj sevī apvienot dažādus arhitektūras stilus: milzīgas stikla celtnes, kas izskatās kā no fantastikas filmām par nākotni, kā arī... lasīt vairāk

Mount Kelly ir viena no jaukākajām Lielbritānijas privātskolām ar īpaši personalizētu attieksmi katram audzēknim. Šobrīd skolā mācās ap 500 studentiem no Lielbritānijas un ārzemēm un katru bērnu vaigā un vārdā zina katrs šīs skolas darbinieks, sākot no skolas direktora un beidzot arī ar skolas apkalpojošo personālu. Skolas rezidencē dzīvo ap 160 skolēniem sākot no 7-18 gadu vecumam.

Skola atrodas... lasīt vairāk

Viena no Anglijas dienvidrietumu krasta senākajām un zināmākajām privātskolām - Stover School. Skola iedvesmo savus studentus, viņu vecākus un vienkārši apmeklētājus jau no pirmajiem soļiem, ieejot tās teritorijā. Skaistā, iekoptā teritorija, kurā ir ne tikai skolas galvenā ēka, trīs studentu rezidences mājas, aktivitāšu un atsevišķu mācību priekšmetu ēkas, vairāki sporta laukumi, tenisa korti - tas viss rosina aktīvam... lasīt vairāk

Buckwood St.Georges: mācības privātā koledžā Anglijā/ учеба в частном колледже Англии

Buckswood St. Georges skola ir labi zināma ne tikai Lielbritānijā, tās slavu absolventi ir nesuši visā pasaulē, jo skola savās rindās uzņem audzēkņus no visas pasaules - tiek piedāvātas mācību programmas sākot no vasaras angļu valodas kursiem, līdz pat A līmeņa mācību programmai un International Baccalaureate un universitātes sagatavošanas programmām.

Šī ir viena no Lielbritānijas privātajām... lasīt vairāk

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!