Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

Izglītības centra Durbe Labdarības biedrība

Mēs ar lepnumu iepazīstinām Jūs ar Izglītības Centra Durbe labdarbības biedrību „Pakāpies augstāk” - mūsu jauno projektu, pie kura izveides esam strādājuši ilgāku laiku. Kā izglītības nozares pārstāvji, mēs apzināmies, cik būtiska nozīme ir kvalitatīvai izglītībai un atbilstošām profesionālām iemaņām. Labdarbības biedrības "Pakāpies augstāk" mērķis - palīdzēt un sniegt plašākas izglītības iespējas tiem, kam tās ir īpaši nepieciešamas. Biedrība sniedz palīdzību cilvēkiem, kuriem dažādu iemeslu dēļ nepietiek materiālo līdzekļu izglītības ieguvei vai nākas saskarties ar grūtībām, ko rada zināšanu vai prasmju trūkums. Mūsu vēlme ir nodibināt ilgstošas attiecības starp labdarības biedrību un atbalsta saņēmēju. Tādēļ aicinām ikvienu, kam nav vienaldzīgs līdzcilvēku liktenis, pievienoties mums un palīdzēt tiem, kam tas nepieciešams!

Kam un kā Jūs varat sniegt savu atbalstu? Pastāv daudz iespēju! Pirmkārt, Jūs varat atbalstīt labdarību, iegādājoties mūsu suvenīrus, kurus tuvākajā laikā varēsiet apskatīt mājaslapā. Otrkārt, Jūs varat sniegt finansiālu palīdzību, veicot pārskaitījumu uz biedrības bankas kontu vai papildinot ziedojumu kastīti IC Durbe telpās. Treškārt, labdarbības biedrība aicina Jūs izmantot iespēju un kļūt par sponsoru un vēstuļu draugu kādam no Jūsu izraudzītajiem aizbilstamajiem. Sekojiet līdzi viņa progresam un sasniegumiem un Jūs redzēsiet, kā viņš „pakāpjas augstāk”, pateicoties Jūsu atbalstam! 

Vairāk informācijas par ziedošanas iespējām varat iegūt, rakstot uz jekaterina.celebija@durbe.edu.lv vai zvanot 67223122.

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!