Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

Langley Schools

Esiet sveicināti viesmīlīgajā Kanādā, kura piedāvā augstvērtīgas vidējās izglītības iegūšanas iespējas valsts vidusskolās! Ja izvēlaties pamatskolas vai vidusskolas kursa apgūšanu Kanādā, varat būt pilnībā pārliecināti, ka bērnam tiks nodrošināti viskomfortablākie mācību un dzīvošanas apstākļi, kā arī tiks veltīta īpaša uzmanība no skolu personāla puses. Par skolu piedāvāto programmu un mācību priekšmetu izvēli patīkami pārsteigti būs pat visprasīgākie vecāki!

Langley apgabala skolas atrodas Britu Kolumbijas provincē, tikai 45 km attālumā no Vankuveras. Pateicoties tam, ka province ir "angliski runājoša'"  un tās aptuveni 130 000 iedzīvotāji runā šajā valodā, ārzemju studentiem šī ir lieliska iespēja uzlabot savas angļu valodas zināšanas un iepazīt Kanādas kultūru, dzīvesveidu, tradīcijas. Pēc visiem reitingiem Langley ir tiešām brīnišķīga, droša un viesmīlīga vieta dzīvošanai, mācībām, ar ļoti attīstītu infrastruktūru, kas sniedz bērniem un jauniešiem plašas vispārīgās attīstības un atpūtas iespējas ārpus skolas.

Langley apgabala skolas ārzemju skolēnus uzņem jau kopš 1989. gada un viņiem tiek izstrādātas brīnišķīgas metodes, balstītas uz iepriekšējo gadu pieredzi, ārzemju bērnu un jauniešu apmācībai. Šīs programmas sniedz lielisku iespēju augstvērtīgas izglītības iegūšanai, kā arī kultūras un valodu studijas vasarā. Visām skolām piedāvājumā ir liels spektrs klasisko mācību priekšmetu, kā arī ELL angļu valodas apguves programmas. Tāpat katrā no šīs ķēdes skolām ir speciāls darbinieks - koordinators, kurš strādā tieši ar ārzemju studentiem. Modernās, ar jaunākajām tehnoloģijām aprīkotās mācību telpas nodrošina vieglu un uz zināšanām kāru atmosfēru. Visiem vidusskolēniem ir paredzēta arī īpaša apmācību programma, kura palīdz sagatavoties studijām kādā no Kanādas vai citas pasaules valsts univerisitātēm izvēlētajā studiju programmā. Šīs īpašās sagatavošanās programmas ir ļoti populāras skolēnu vidū, jo aptver gan humanitārās, gan ekzaktās sfēras priekšmetus, kā arī mākslu, biznesu un valodas.

Izvēloties skolu savam bērnam, noteikti pievērsiet uzmanību īpašajām specializētajām programmām, kuras palīdzēs izdarīt izvēli nāktones studijām:

1. Padziļinātās priekšmetu studijas. Visiem ārzemju studentiem, kuri mācās kādā no Langley Schools, ir lieliska iespēja jau 12. klasē paralēli studēt kādā no Kanādas vai ASV universitātes 1. kursā. Šī ir unikāla iespēja viena gada laikā absolvēt 12. klasi un pabeigt univerisitātes 1. kursu. Mācības prasa daudz laika un spēju, bet tas tiešām ir to vērts!

2. Specializētā lietišķās mākslas programma. Tie, kuriem sirdī tuva ir kāda no lietišķās mākslas jomām, kā arī dejas, mūzika, teātris, fotogrāfēšana vai literatūra, var izvēlēties īpaši izstrādātu mācību programmu, kurā vienlīdz liels akcents tiek likts gan uz akadēmiskajiem vispārējiem mācību priekšetiem, tā arī mākslai. Šīs mācību programmas absolventi ir topošie mākslas akadēmiju studenti vadošajās pasaules augstskolās.

3. Bāzes priekšmetu programma. Pamatā uzmanība šajā programmā tiek vērsta uz atbildību un disciplīnas pilnveidošanu, kā arī pamatprasmēm, tādām kā māka rēķināt, rakstīt, gramatikas apguve, fonētika, glītrakstīšana, ortogrāfija u.c.

Audzēkņi mācības var uzsākt vai nu mācību gada sākumā septembrī, vai arī no 2. semestra – februārī. Tie, kuri mācās sekmīgi un atbilst Izglītības ministrijas noteiktajiem mācību standartiem par iegūtajām zināšanām, pēc vidusskolas absolvēšanas saņem starptautiski atzīto Dogwood Diploma. Skolu klāsts ir ļoti plašs, bet šobrīd mēs esam izvēlējušies 4 populārākās vidusskolas, kuras piedāvā lielisku mācību priekšmetu un fakultatīvu asortimentu, ārpusskolas nodarbības, klubus un sekcijas, tai skaitā Latvijā populāro hokeju, kalnu riteņbraukšanu, komercklases, džeza kori un citas aizraujošas nodarbes.

Brookswood Secondary School (BSS) – Langley dienvidaustrumu rajons

 • Vecuma grupa: 8.-12. klase
 • Speciālie kursi: Advanced Placement, Business Education, Film and TV Production, Career Preparation Courses, Global education, IT, French Immersion and Languages
 • Papildus: sporta klubi un aktivitātes, māksla

Langley Fine Arts School (LFAS) – Langley ziemeļu rajons

 • Vecuma grupa – 8.-12. klase
 • Speciālie kursi: Intensive Fine Arts Concentration, Languages, Yearbook Organization and Production, Multimedia Studies, Stagecraft, Information Technology
 • Papildus: sporta klubi un aktivitātes

Langley Secondary School (LSS) – Langley centrālais rajons

 • Vecuma grupa – 9.-12.klase
 • Speciālie kursi: Advanced Placement, Languages, Intensive Fine Arts Program, Information Communications technology, Human Services, Home Economics, Technology Education
 • Papildus: sporta un aktivitāšu klubi, dejas, žurnālistika, dramas un mūzikas klubs u.c.

Walnut Grove Secondary School (WGSS) – Langley ziemeļu rajons

 • Vecuma grupa – 8.-12. klase
 • Speciālie kursi: Advanced Placement, French Immersion, Languages, Astronomy, Digital Media, Technolgy Education, Business Education, Computer Studies
 • Papildus: sports, džeza koris, debašu klubi, studentu komiteja u.c.

Mēs palīdzēsim Jums un Jūsu bērnam izdarīt pareizo izvēli un piemeklēt visām vēlmēm un vajadzībām atbilstošāko skolu!

Dzīvošana

Atrodoties Kanādā, visiem audzēkņiem tiek piedāvāta iespēja dzīvot viesģimenē, kura rūpēsies un gādās par jūsu atvasi kā par savu bērnu. Visas šīs viesģimenes dzīvo netālu no skolas, vai arī, ja ģimene atrodas lielākā attālumā, audzēknis tiek nogādāts skolā un tiek sagaidīts no skolas katru dienu.

Programmas izmaksas:

 • Mācību izmaksas gadā – 12 000 (CAD)
 • Reģistrācijas maksa mācībām – 500 (CAD)
 • Dzīvošana viesģimenē ar ēdināšanu – 800 (CAD) (mēnesī)
 • Sagaidīšana lidostā – 150 (CAD)
 • Apdrošināšana uz gadu – 800 (CAD)

Uzņemšanas prasības: liecību kopijas par pēdējiem 3 mācību gadiem, motivācijas un rekomendācijas vēstules. Angļu valodas zināšanu līmenis tiek pārbaudīts un noteikts EC Durbe. Vēlamā vidējā atzīme akadēmiskajos priekšmetos – 7 balles.

Mācību sākums: mācības varat uzsākt septembrī un/vai februārī!


 

Vidusskolas izglītība Kanādā / Среднее образование в Канаде
Vidusskolas izglītība Kanādā / Среднее образование в Канаде
Vidusskolas izglītība Kanādā / Среднее образование в Канаде
Vidusskolas izglītība Kanādā / Среднее образование в Канаде
Vidusskolas izglītība Kanādā / Среднее образование в Канаде
Vidusskolas izglītība Kanādā / Среднее образование в Канаде
Vidusskolas izglītība Kanādā / Среднее образование в Канаде
Vidusskolas izglītība Kanādā / Среднее образование в Канаде
Vidusskolas izglītība Kanādā / Среднее образование в Канаде
Vidusskolas izglītība Kanādā / Среднее образование в Канаде
Vidusskolas izglītība Kanādā / Среднее образование в Канаде

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!