Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

Mācības ārzemēs

Izglītības centrs Durbe ir profesionāla un uzticama aģentūra ar 20 gadu pieredzi izglītības jomā. Kas padara mūs īpašus? Tas noteikti ir vienmēr aktuālais piedāvājums, profesionāli un laipni konsultanti un neapšaubāmi – sniegto pakalpojumu kvalitāte! Pie mums Jūs atradīsiet lietderīgus valodas un pilnveidošanas kursus sev, mācības vidusskolās un universitātēs, kā arī aizraujošas vasaras nometnes ārzemēs saviem bērniem. Katru gadu EC Durbe klientu konsultanti piedalās gan izglītībai veltītās izstādēs Latvijā, gan paplašina Jums piedāvājamo mācību programmu klāstu, apmeklējot starptautiskās izglītības izstādes visā pasaulē, kurās satiekas valodu skolu, vidusskolu, koledžu un universitāšu pārstāvji. Tajās mēs ne tikai iepazīstamies par jaunām studiju programmām un iespējām Latvijas iedzīvotājiem, bet arī sniedzam uzskatāmu informāciju par Latvijas studentu un skolēnu vēlmēm, interesēm un nākotnes prognozēm darba tirgū. Tāpēc droši varam Jums teikt - atnāciet un mēs palīdzēsim piemeklēt tieši Jums piemērotāko mācību vai studiju programmu!

Nometnes jauniešiem un valodu kursi pieaugušajiem

Ja vēlaties, lai Jūsu bērns lietderīgi pavada laiku vasarā, papildinot savas svešvalodas zināšanas, tad EC Durbe piedāvātās vasaras nometnes ir īstā izvēle. Valodu nometnes ir apbrīnojami daudzveidīgas, piemērotas katra gaumei un vēlmēm – gan ar tematiskām nodarbībām (futbols, jāšana, teniss, dejošana, sports utt.), gan ar ekskursijām un aizraujošām aktivitātēm. Savai atvasei vecāki var arī izvēlēties mācību intensitāti no 15 līdz pat 32 nodarbībām nedēļā, dzīvošanu viesģimenē vai rezidencē, kā arī nometnes ilgumu un laiku, kad doties šajā aizraujošajā ceļojumā.

Education centre Durbe iesaka:

* Grupu braucieni – svešvalodu kursi pie lieliskiem pasniedzējiem, dažādas aktivitātes (sporta spēles, diskotēkas, filmu vakari) un ekskursijas, kā arī jaunu draugu iegūšana ir tie iemesli, kas vilina bērnu sūtīt grupu braucienā. EC Durbe piedāvā interesantas un pilnveidojošas angļu valodas nometnes Lielbritānijā, Maltā un ASV, kā arī ūdens sporta vācu valodas nometnes Vācijā.

* Individuālās nometnes Amerikā – vecāko klašu skolēniem no 15 g.v. piemērotas būs FLS nometnes ASV ar aktiermeistarības, sērfošanas, fotografēšanas, kinematogrāfijas, basketbola, sporta un mūzikas nodarbībām.

KURSI PIEAUGUŠAJIEM - ja vēlaties pilnveidot savu svešvalodu, īstais laiks doties uz kādu no valodu skolām ārzemēs. Piedāvājumā bez standarta valodu kursiem ir arī specializētie kursi - biznesa valoda, sagatavošanas kursi eksāmenam, valodu programmas (medicīna, jurisprudence, mārketings utt.) profesionāļiem. Mēs iesakām aizraujošās FLS International programmas Amerikā, Sprachcaffe angļu valodas kursus Maltā, kā arī Language Studies International programmas Anglijā un Kanādā.

Vidusskolas un studijas

Education Centre DURBE piedāvā piemeklēt Jūsu vēlmēm atbilstošu pamata, vidējās vai augstākās izglītības mācību iestādi un mācību programmu. Izglītības iespējas ir daudzveidīgas, piemērotas ikviena interesēm un kabatas maciņa biezumam.

* Kultūras apmaiņas programmas – tā ir iespēja jauniešiem no 15 g.v. pusgadu vai gadu dzīvot izvēlēta valstī un mācīties kādā no valsts vidusskolām, iegūt vērtīgu dzīves pieredzi, apgūt valodu un iegūt jaunus draugus. Izvēlei tiek piedāvātas vairāk nekā 20 valstis visā pasaulē, ieskaitot ASV, Franciju, Vāciju, Norvēģiju, Zviedriju, Kanādu, Āziju un pat Āfriku;

* Lielbritānijas valsts skolas – lieliska izvēle skolēniem no 16 gadu vecuma. Iespēja pašam noteikt mācību programmu un saņemt vidusskolas diplomu divu gadu laikā;
* Privātās koledžas – mācības privātajā koledžā jaunietim paver plašas iespējas turpmākajai dzīvei un studijām. Privātskolu mērķis ir ne tikai sniegt augstvērtīgu izglītību ikvienam skolēnam, bet arī atklāt un pilnveidot katru slēptāko talantu. Tām raksturīga individuāla pieeja katram audzēknim, tā nodrošinot kvalitatīvu izglītību;
* Augstākās izglītības programmas – ja esi gatavs jauniem izaicinājumiem un starptautiski atzītām studiju programmām, tad EC Durbe Tu atradīsi vispiemērotāko universitāti un studiju novirzienu.

Jaunums - no 2016. gada EC Durbe piedāvā studijas Zviedrijā Jönköping universitātē! Studēt Zviedrijā ir īpaši izdevīgi, jo tas ir bezmaksas, Arī studijas Nīderlandē ir pēdējā laika populārākā izvēle, jo studiju gada maksa ir pat zemāka kā Latvijā. Turklāt studijas gan Zviedrijā, gan Nīderlandē ir angļu valodā.

 

Kopā ar EC Durbe Jūs noteikti sasniegsiet virsotnes, par kurām pat nesapņojāt!

Rakstiet mums uz pasts@durbe.edu.lv vai zvaniet pa tālruni 67223122, 67225586.

Un atcerieties - visas konsultācijas EC Durbe klientiem ir BEZ MAKSAS!

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!