Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

De Broc School of Business

De Broc School of Business ir pavisam jauna augstākās izglītības iestāde, dibināta 2015. gadā kā University of Law  biznesa skola. Pateicoties University of Law programmas Law with Business panākumiem, tika pieņemts lēmums izveidot atsevišķu augstākās izglītības iestādi, kas specializētos biznesa novirzienā. Universitātes programmas iespējams apgūt trijos University of Law kampusos – Birmingemā, Līdsā un Londonā.

 

Kāpēc izvēlēties De Broc School of Business?

 • Visi pasniedzēji ir nozares profesionāļi – cilvēki, kas ilgus gadus strādājuši lielos, starptautiskos uzņēmumos / kas vada paši savu biznesu. Tāpat kā University of Law, arī šeit studiju programmas izstrādātas sadarbībā ar vadošajiem nozares uzņēmumiem  
 • Mācībās tiek izmantoti jaunākie mācību materiāli no Financial Times, tiek aicināti vieslektori, kas dalās ar savu pieredzi
 • Katram studentam ir savs mentors jeb padomdevējs
 • Mācības notiek University of Law kampusos, jaunajiem studentiem pirmajā gadā tiek piedāvāta dzīvošana, kā arī studenti piedalās visās University of Law aktivitātēs
 • Obligāta apmaksāta prakse viena semestra garumā

Piedāvātās bakalaura programmas

Studiju ilgums – 3 gadi.

 • Business Management

Šī ir interaktīva studiju programma, kas ietver seminārus, darbnīcas, testus, prezentācijas un eksāmenus. Studentiem ir pieeja online platformai, kurā atrodami dažādi case studies, video u.c. noderīgi mācību materiāli. Pirmajos divos gados studenti apgūst trīs mācību priekšmetus semestrī, bet trešajā gadā – divus priekšmetus un iziet praksi uzņēmumā. Programmas absolventi saņems ne tikai bakalaura grādu, bet arī Chartered Management Institute in Management and Leadership diplomu.

 • Grenoble Graduate School of Business (GGSB) programma

Pēdējā studiju gadā iespējams izvēlēties alternatīvu programmu, ko izstrādājusi prestižā Grenoble Graduate School of Business. Atšķirībā no citām bakalaura programmām, šī programma piedāvā specializācijas iespējas, kas ļauj mācīties tieši to, ko students vēlas. Izvēles moduļi tiek piedāvāti šādās jomās – mārketings, grāmatvedība, finanses, IT, starptautiskais bizness, stratēģija, starptautiskais menedžments.

Mācību un dzīvošanas izmaksas

 • Mācību maksa 6 000 GBP gadā (GGSB programma 9 000 GBP)
 • Mācību grāmatas 1000 GBP gadā
 • Īre 400 – 1000 GBP mēnesī
 • Ēšana – 250 GBP mēnesī
 • Transports 90 – 150 GBP mēnesī
 • Izklaide, apģērbs u.tml. 350 GBP mēnesī

Uzmanību! Lielbritānijas valsts piedāvā visiem Eiropas Savienības studentiem bezprocentu aizdevumu studiju maksas segšanai līdz pat 6 000 GBP!

Dzīvošana

Universitātei nav savas kopmītnes, bet tā sadarbojas ar mājokļu aģentūrām, lai palīdzētu jaunajiem studentiem atrast piemērotu mājvietu pirmajā studiju gadā. Lai saņemtu garantēto mājvietu, De Brocs School of Business jāizvēlas kā prioritāte un jāpiesakās dzīvošanai līdz 30. jūnijam.

Universitātes piedāvātā dzīvesvieta ir vienvietīga istaba ar privātu vannasistabu un dalītu virtuvi. Parasti vienā dzīvoklī mitinās 3-5 studenti. Studentiem pieejama arī kopīga atpūtas telpa, dažās ēkas ir arī veļas telpa un sporta zāle. Liela uzmanība studentu dzīvesvietās tie pievērsta drošībai – ēkās ir novērošanas kameras, durvju kods un intercom sistēma. 

Vidējā maksa Londonā ir 260 GBP nedēļā, ārpus Londonas 105 – 150 GBP nedēļā. Istabas ir mēbelētas, cenā iekļauts arī internets.

Tiem studentiem, kuri nevēlas dzīvot universitātes piedāvātajā rezidencē, ir pieejama mājaslapa lawstudentpad.co.uk, kurā studenti paši var meklēt īres piedāvājumus. 

Aktivitātes

Katrā kampusā ir sava aktivitāšu un sociālo pasākumu padome, kas organizē ballītes un citus pasākumus visa mācību gada garumā. Tāpat darbojas arī studentu apvienības un tematiskie klubi, kurus izveidojuši un vada paši studenti, balstoties uz savām interesēm – kampusos darbojas regbija un futbola, klinšu kāpšanas, kulinārijas, grāmatu, jogas un pat vīna degustācijas klubi. Studenti var piedalīties arī dažādās ar mācībām saistītās aktivitātēs – the Business Game (studenti iejūtas uzņēmuma valdes locekļu ādā un mēģina palielināt uzņēmuma akciju vērtību), pārrunu un interviju sacensības, tiesas sēdes attēlošana u.c. Kampusi sadarbojas arī ar dažādām labdarības organizācijām un ik gadu organizē ziedojumu vākšanu.

Uzņemšana

Lai pieteiktos studijām, jāiesniedz šādi dokumenti:

 • 10.-12. klases liecības
 • Atestāts par vispārējo vidējo izglītību
 • Valsts eksāmenu rezultāti 
 • IELTS angļu valodas tests (6.0)
 • Motivācijas vēstule
 • Rekomendācijas vēstule

Pieteikšanās studijām līdz 2017. gada 30. jūnijam

 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!