Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

Schiller University

Schiller International University (SIU) dibināta 1964. gadā un ir neatkarīgā amerikāņu universitāte ar filiālēm ASV, Lielbritānijā, Francijā, Vācijā un Spānijā. Tiek piedāvātas šādas mācību programmas: starptautiskais bizness, starptautiskās attiecības un diplomātija, starptautiskais tūrisma menedžments, IT menedžments, MBA programma, tālmācība un citas. Visās programmās pamatpriekšmets ir biznesa disciplīnas.

Mācības notiek angļu valodā visās universitātes filiālēs. Šillera Universitāte pazīstama kā starptautiskā mācību iestāde un tās programmas ir unikālas, jo tiek piedāvātas mācības 5 kampusos pasaules valstīs - Floridā, Londonā, Heidelbergā, Parīzē un Madridē.

Mācību programmas 

Assosiate Degrees (2 years):

 • General Studies 
 • International Business

Bachelor Degrees (4 years):

 • International Business
 • Interdisciplinary Studies
 • International Economics
 • International Hospitality and Tourism Management
 • International Relations and Diplomacy

Master Degrees (1 year):

 • International Business 
 • Business Administration
 • Management of Information Technology
 • International Hospitality & Tourism Management
 • International Management 
 • International Relations & Diplomacy
 • Financial Planning
 • MBA Preparatory Course

Pateicoties tam, ka universitātei ir 5 kampusi un vienota mācību programma, studentiem ir lieliskā iespēja pāriet no vienas filiāles uz citu. Kā SIU studentam jums būs iespēja mācīties angļu valodā pasaules skaistākajās pilsētās ne tikai mācoties pamatpriekšmetus savai izvēlētajai studiju programmai, bet arī iepazīties ar dažādu valstu īpatnībām ekonomikā, politikā, kultūrā un darījumos. Tāda pieredze ir svarīga, lai strādātu starptautiskā biznesa sfērā, tūrisma jomā, diplomātijā, kultūrā un ekonomikā. Tieši šīs programmas ir ieguvušas vislielāko popularitāti studentu vidū.

Unikālās Schiller International University priekšrocības:

iespēja iegūt Amerikas universitātes diplomu ASV un 4 Eiropas valstīs
uzsākt mācības universitātē var uzreiz pēc vidusskolas diploma iegūšanas
mācību valoda visos kampusos ir angļu
iespēja pāriet uz jebkuru universitātes filiāl,i nezaudējot iegūtos kredītpunktus
studenti no vairāk nekā 100 pasaules valstīm

Amerikas izglītības sistēma

Visas programmas atbilst ASV izglītības sistēmai, kura pieņemta un akreditēta ASV. No 2010. gada studentiem ir iespēja uzsākt mācības 12 reizes gadā - katra mēneša sākumā. Amerikas izglītības sistēma ir ļoti elastīga un tai ir daudzas priekšrocības -  tā sastāv no vairākiem studiju blokiem - pamatpriekšmeti, speciālie priekšmeti, kuri saistīti ar izvēlēto profesiju, kā arī fakultatīvie priekšmeti, kurus studenti izvēlas pēc savien ieskatiem un vajadzībām.
 Studenti, kuri jau ieguvuši Bakalaura grādu, var turpināt savas studijas Maģistrantūra tajā pašā vai citā specialitātē. 
SIU akreditācija :
Accrediting Council for Independent Colleges and Schools ACICS no 1983. gada.

Iestāšanās noteikumi

Bakalaurs (studiju ilgums 3-4 gadi)
Kandidātam nepieciešama vidusskolas vai vidējās mācību iestādes izglītība ar labām vai izcilām sekmēm. Jāiesniedz pieteikuma forma, kuru varat saņemt IC Durbe, atestāta oriģināls vai tā notariāli apstiprināta kopija ar atzīmēm, kurām arī jābūt notariāli apstiprinātām tulkojumā.

Maģistrantūra (studiju ilgums 12-15 mēneši)

Maģistrantūras kandidātam jābūt iepriekš iegūtai austākajai izglītībai ar bakalaura vai tai ekvivalentu grādu ar labām vai izcilām sekmēm. Uzņemšanas komisijai jāiesniedz pieteikuma formu, kuru varat saņemt IC Durbe, iepriekš iegūtās izglītības dokumentam vai tā kopijai ar atzīmēm, kā arī notariāli apstiprinātiem šo dokumentu tulkojumiem angļu valodā, CV (ja studentam ir darba pieredze), GMAT var nokārtot pirmā mācību semestra laikā SIU.

Angļu valodas zināšanas

Kandidātii, kuru angļu valodas zināšanas atbilst norādītajām, vai ir ievērojami labākas par pamatprasībām, var studēt bez papildus angļu valodas nodarbībām. Ja neesat nokārtojis attiecīgos angļu valodas starptautiski atzītos angļu valodas testus TOEFL vai IELTS, jautājiet Durbē un mēs atradīsim risinājumu!

  Bakalaurs

 Maģistratūra

TOEFL: (Paper based test) 500 550
TOEFL: (Computer based test) 173 213
TOEFL: (Internet based test) 61 79
 IELTS 5 6

Studiju sākšanās datumi

- Kampuss Floridā: 12 reizes gadā katra mēneša sākumā.

Dokumentu pieņemšana studijām notiek visu gadu. Gribam vērst jūsu uzmanību faktam, ka vīzu noformēšana var aizņemt 2-4 mēnešus, tāpēc iesakām laicīgi nākt pie mums, lai varat uzsākt savas studijas plānotajā laikā!

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!