Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

Viesnīcu vadības un tūrisma prakse

No 16.gadu vecuma! Ja esi tūrisma, viesnīcu vadības vai citas viesmīlības nozares students vai esi skolnieks un vēlies lietderīgi pavadīt vasaru, papildinot angļu valodas zināšanas un iegūstot praktisku pieredzi starptautiskajā vidē ar ko var lepoties kursabiedru un pasniedzēju priekšā, piesakies MSM Academy vasaras prakses programmai Čehijas galvaspilsētā Prāgā! Laipni aicināti arī jaunieši, kas spēj atrast kopīgu valodu ar jebkuru cilvēku un labprāt iejustos uz laiku viesnīcas darbinieka lomā, komunicējot ar viesiem no visas pasaules.

Programmas ietvaros Tu apgūsi viesmīlības nozares teorijas pamatus un iegūsi praktiskas iemaņas labākajās 3*, 4* un 5* viesnīcās tūrisma galvaspilsētā Prāgā, kā arī papildināsi angļu valodas zināšanas. Savukārt pēc nodarbībām Tevi sagaida aizraujoša atpūta, izklaides un ekskursiju programma, lai tuvāk iepazītu Prāgu un Čehijas kultūru.

Mācību programma

Mācības norisinās katru darba dienu, četras stundas dienā.

 

Saturs

Ilgums

Viesmīlības teorija

Norisināsies Čehijas Viesnīcu un Restorānu Asociācijā

  • Viesu uzņemšana
  • Radošais mārketings (I un II daļa)
  • Pārtikas un dzērienu (F&B) menedžments
  • Efektīvs mārketings un pārdošana

32 stundas

Prakse

3-4-5* viesnīcās Prāgā

3-4 dienas katrā viesnīcā

Prakses beigās jauniešiem būs izpratne par biznesa prakses atšķirībām dažādos tirgus segmentos & kā funkcionē viesnīca.

16 stundas

Angļu valodas nodarbības

Uzsvars uz biznesa komunikāciju

Pasniedzēji no ASV, Lielbritānijas un Īrijas

32 stundas

Atpūtas, izklaides un ekskursiju programma

Jauniešus sagaida ekskursija pa Prāgu, izbrauciens ar kuģīti pa Vltavu, Prāgas zoodārza un akvaparka apmeklējums, nakts pastaiga pa pilsētu, sporta aktivitātes, sagaidīšanas un atvadu ballīte, ekskursijas uz Karlovy Vary un Karlšteinas pili.

Dzīvošana

Jaunieši dzīvos Villa MSM, Dejvice, Orlik vai Masarykova kolej apartamentos, divvietīgās istabās. Katrā dzīvoklī ir divas istabas ar privātu vannas istabu. Visas rezidences atrodas 10 – 15 minūšu brauciena attālumā no skolas.

Brokastis un vakariņas jaunieši ieturēs rezidences kafejnīcā.

Vecums: 18+ (pabeigta 12. klase)

Datumi: 1. jūlijs – 30. jūlijs

1. augusts – 30. augusts

Cena: 2005 EUR

Cenā iekļauts: 80 stundas mācību (teorija, prakse, angļu valodas nodarbības), sertifikāts, transfērs, dzīvošana rezidencē ar brokastīm un vakariņām, sabiedriskā transporta mēnešbiļete, SIM karte, atpūtas, izklaides un ekskursiju programma

Papildus izmaksas: aviobiļete, apdrošināšana, pusdienas, kabatas nauda, dokumentu noformēšanas maksa (60 EUR).

 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!