Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

HZ UAS

HZ UAS

Atvērto durvju dienas HZ University of Applied Sciences!

Kad un kur? Vlissingenā 4. februārī no 10:30 līdz 15:00 / Vlissingenā 8. aprīlī no 10:30 līdz 15:00

Kāpēc apmeklēt? Pasākumā iepazīsies ar pilsētu, satiksi universitātes pasniedzējus un studentus, apmeklēsi aizraujošas lekcijas un iegūsi informāciju par praktiskiem jautājumiem.

Kā pieteikties? Līdz 15. janvārim atsūti motivācijas vēstuli angļu valodā uz e-pastu anete@durbe.edu.lv un iegūsti ceļazīmi, kas ietver bezmaksas dzīvošanu (2 naktis no 3. līdz 5. februārim / no 7. līdz 9. aprīlim), brokastis, svinīgās vakariņas un ieeju atvērto durvju dienas pasākumos! Pasteidzies, jo vietu skaits ir ierobežots!

 

HZ University of Applied Sciences ir viena no populārākajām augstskolām Nīderlandē. 2013./2014. gadā Elsevier reitingā HZ universitāte ieguva augsto 2. vietu savā universitāšu grupā, bet 2014. gadā tā jau ieguva prestižo 1. vietu Keuzegids reitingu tabulas kopvērtējumā!

Universitāte atrodas Nīderlandes daļā, kuru sauc Zeeland. Šī ir tūristu iemīļota province ar skaistām, vilinošām smilšu pludmalēm, sauli un dabas skaistumu.

Vlissingenas pilsēta, kurā atrodas HZ University, ir vidēja lieluma tūristu un studentu pilsēta ar apmēram 45 000 iedzīvotājiem. Tā ir slavena ne tikai ar pludmalēm un muzejiem, bet arī ar neskaitāmiem kultūras festivāliem. Pilsētas centrālā dzelzceļa stacija ir dažu minūšu gājiena attālumā no universitātes galvenās ēkas, un nodrošina tiešu vilcienu  satiksmi no Schiphol lidostas Amsterdamā.

HZ University akadēmiskās studiju programmas ir sadalītas Akadēmijās:

  • Delta Academy - unikālas programmas sfērās, kas saistītas ar ūdens un krasta menedžmentu, inženierzinātnēm
  • Scaldis Academy - programmas, kas saistītas ar biznesa, tūrisma attīstības un izpētes sfērām
  • De Ruyter Academy - loģistikas un plānošanas programmas

Universitātē apgūstamas šādas bakalaura programmas angļu valodā:

Studentu dzīve ārpus mācību laika:

  • Studentiem tiek piedāvāta iespēja (kas ir diezgan liels retums NL) dzīvot skolas kopmītnēs pilsētas centrā vai netālu no tā. Visas istabiņas ir mēbelētas un ar interneta pieslēgumu
  • Studentu asociācijas - universitātē darbojas aktīvi studenti, un tiek piedāvātas dažādas aktivitātes un pasākumi
  • HZ Sports - studentiem ir iespēja piedalīties sportiskajās aktivitātes dažādos sporta veidos - peldēšanā, tenisā, badmintonā, futbolā, burāšanā -, kā arī piedalīties ne tikai vietēja , bet arī valsts mēroga sacensībās
  • HZ Cult - kultūras pasākumi, koncerti, ceļojumi. Un tas viss ar ievērojamām atlaidēm HZ universitātes studentiem
  • Peer Project - sadarbība starp nīderlandiešu un ārzemju studentiem
  • HZ UAS cieši sadarbojas ar daudzām universitātēm studentu apmaiņas programmās visā pasaulē. Lūk, tikai dažas no valstīm: Austrija, Beļģija, Brazīlija, Kanāda, Čīle, Ķīna, Čehija, Dānija, Vācija, Japāna, Meksika, ASV, Lielbritānija, Dienvidkoreja un daudzas citas

Uzņemšanas noteikumi bakalaura studiju programmām

Lai sāktu studijas septembrī, pieteikšanās līdz 15. jūlijam
Nepieciešamie dokumenti - 12. klases sekmju izraksts, atestāts par vidējās izglītības iegūšanu, TOEFL / IELTS angļu valodas tests VAI centralizētais eksāmens angļu valodā (B2 līmenis), motivācijas vēstule, ES pilsoņa pase, CV
Studiju maksa ES pilsoņiem - 2006 EUR gadā, nepilsoņiem - 7600 EUR gadā

 

Lai iegūtu sīkāku informāciju par studiju iespējām HZ UAS vai citās Nīderlandes augstskolās, droši raksti anete@durbe.edu.lv, zvani 67223122 vai nāc uz bezmaksas konsultāciju!

 

Atvērto durvju dienas HZ University of Applied Sciences!

Kad un kur? Vlissingenā 4. februārī no 10:30 līdz 15:00 / Vlissingenā 8. aprīlī no 10:30 līdz 15:00

Kāpēc apmeklēt? Pasākumā iepazīsies ar pilsētu, satiksi universitātes pasniedzējus un studentus, apmeklēsi aizraujošas lekcijas un iegūsi informāciju par praktiskiem jautājumiem.

... lasīt vairāk

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!