Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

Saxion UAS

Saxion University of Applied Sciences ir viena no vecākajām universitātēm Nīderlandē – tās priekšsākumi meklējami tālajā 1875. gadā. Universitāte atrodas Nīderlandes austumos, un tai ir kampusi trijās skaistās pilsētās - Deventerā, Enšedē un Apeldormā. Universitātē studē vairāk nekā 27 000 studentu, to skaitā vairāk nekā 3500 ārzemju studentu.

Izglītības ieguve ir vērsta uz studentu un fokusēta uz praktiskajām zināšanām. Protams, katrs students pats ir atbildīgs par savām studijām, bet  pasniedzēju, lektoru un administratīvais sastāvs ir vienmēr atvērti studentu jautājumiem, problēmsituācijām un gatavi sniegt savu atbalstu un padomu. Atmosfēra augstskolā ir draudzīga, multikulturālā vide sniedz daudzas un dažādas iespējas. Studiju un dzīves pavadītajā laikā Nīderlandē students iepazīst ne tikai holandiešu ikdienu, tradīcijas un dzīvesstilu, bet arī citu tautību ieražas un tradīcijas.

Studiju programmas Bakalaura un Maģistrantūras studijām variē no biznesa līdz tehniskajām studijām. Visas studiju programmas ir akreditētas, tāpēc iegūtais grāds un diploms tiek atzīts visā pasaulē. Universitātē darbojas arī pieci izpētes centri (viesmīlības, izglītības inovāciju, veselības tehnoloģiju, inovāciju & uzņēmējdarbības, pilsētvides attīstības), kuros studenti var  īstenot savas biznesa idejas. Balstoties uz 2016. gada National Student Survey rezultātiem, Saxion UAS ierindojās TOP 5 Nīderlandes universitāšu vidū, vērtējot studentu apmierinātību ar izglītības kvalitāti.

Saxion UAS bija pirmā universitāte Nīderlandē, kas sāka piedāvāt starptautiskas studiju programmas angļu valodā ārvalstu studentiem, un ar katru gadu to popularitāte kļūst aizvien lielāka starptautiskā mērogā. Šobrīd augstskolā ir pārstāvētas vairāk nekā 89 valstis, to skaitā Indonēzija, Vācija, Indija, Japāna, Norvēģija, Ķīna, Bulgārija, Lietuva un citas.

Izlasi, ko par studijām Saxion UAS saka International Business and Management bakalaura programmas students Antons Jerjomenko.

Bakalaura studiju programmas:

Uzņemšanas noteikumi bakalaura studiju programmām:

Lai sāktu studijas septembrī, pieteikšanās līdz 1. jūlijam (ja vēlies studēt fizioterapiju, pieteikšanās līdz 1. aprīlim)
Lai sāktu studijas februārī, pieteikšanās līdz 20. decembrim
Nepieciešamie dokumenti - 12. klases sekmju izraksts, atestāts par vidējās izglītības iegūšanu, TOEFL / IELTS angļu valodas tests VAI centralizētais eksāmens angļu valodā (B2 līmenis), motivācijas vēstule, ES pilsoņa pase, CV
Studiju maksa ES pilsoņiem - 2006 EUR gadā, nepilsoņiem - 7600 EUR gadā

Maģistrantūras studiju programmas:

 • European Master facility Management
 • European Master Real Estate Management
 • Master in Business Administration (MBA)
 • Master in Management (MA)
 • Master of Science in Environmental Science
 • Master of Science in Nature Conservation and Biodiversity Management
 • Master of Science in Urban and regional Planning

Īsie semestru kursi:

 • Environmental Impact Assessment
 • Integral Water Management
 • International Business Management
 • Management of Environmental Issues
 • Sustainable International Business
 • Urban Design

Universitātei ir savs ārzemju studentu palīdzības centrs (The International Office), kura darbinieki ir cieši saistīti ar katru ārzemju studentu, kurš izvēlējies Saxion University par savu studiju vietu. Tiek sniegtas visu veidu konsultācijas un palīdzība sākot ar brīdi, kad students ir ieradies  pirmajā dienā, līdz pat studiju sekmīgai pabeigšanai. Studentiem pieejama studiju zona, espresso bārs, restorāns, teātris, sporta zāle un nodarbinātības aģentūra.

 

Lai iegūtu sīkāku informāciju par studiju iespējām Saxion UAS vai citās Nīderlandes augstskolās, droši raksti anete@durbe.edu.lv, zvani 67223122 vai nāc uz bezmaksas konsultāciju!

 

Atslēgvardi: 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!