Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.
Valodu kursi ārzemēs > Tematiskās vasaras nometnes

Lai gan tradicionālās valodu nometnes joprojām ir pieprasītas, pēdējo gadu laikā vecāki un bērni ir kļuvuši arvien prasīgāki un vēlas ne tikai apgūt valodu, bet arī pilnveidoties un iegūt jaunas iemaņas. Tematiskās programmas bērniem un jauniešiem piedāvā visu, kas nepieciešams – aktīvu, aizraujošu atpūtu, kas apvienota ar praktiskām nodarbībām un aktīvu sarunvalodas pielietojumu.

Tematiskās nometnes ir lielisks veids, kā attīstīt bērna aizraušanos vai hobiju un vienlaicīgi papildināt valodu zināšanas. Tajās atpūšas jaunieši no visas pasaules, līdz ar to komunikācija apgūstamajā valodā ir neizbēgama – īsā laikā tiks papildināts vārdu krājums un uzlabota komunikācijas prasme.

Piedāvājumu klāsts ir bezgala plašs, un katrs atradīs kaut ko savām vēlmēm un interesēm atbilstošu.

 

Ja Tu vienmēr esi bijis ieinteresēts viesnīcu vai tūrisma vadībā un Tev ir vēlme savu vasaru pavadīt, papildinot angļu valodas zināšanas un iegūstot iespejams savu pirmo darba praksi ārzemēs (ar ko varēsi lepoties ne tikai pasniedzēju, bet arī savu vienaudžu vidū), tad MSM Academy vasaras prakses programma Čehijas galvaspilsētā Pragā ir īpaši piemērota Tev. Tā ir lieliska iespēja iejusties viesnīcas darbinieka lomā, iemācīties komunicēt ar...uzzini vairāk

Divi vienā - apvieno sporta nodarbības un valodas apguvi kādā no aizraujošajām vasaras nometnēm! Tas ir tik vienkārši - izvēlies sev interesējošo sporta veidu, valsti un valodu (piedāvājumā ne tikai angļu valoda, bet arī franču, vācu un spāņu valoda) un izbaudi neaizmirstamu un piedzīvojumiem bagātu vasaru!

... lasīt vairāk

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!