Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

Izglītojamo atsauksmes

Dagnija Zariņa par krievu valodas kursiem:

"Es vēlējos uzlabot savas krievu valodas zināšanas un apgūt tās gramatiku, tāpēc izlēmu uzsākt mācības „Education centre Durbe”.​ Man ļoti patīk, ka mācību laikā tiek apgūta ne tikai pati gramatika, bet ir arī iespēja praktizēt pašu valodu.  Iesaistīties un veidot dažādus dialogus ar citiem studentiem, kas palīdz labāk iemācīties pareizu valodas lietošanu. Atmosfēra mācību centrā ir draudzīga, pozitīva un pretīmnākoša. Pasniedzēja vienmēr izskaidro konkrēto tēmu vai jautājumu, kamēr visiem viss ir saprotams un skaidrs, kā ari studenti mēģina vienmēr praktizēt valodu, savā starpā runājot krieviski".

 

Rutes Martas Jansones atsauksme par angļu valodas vakara kursiem:

„Es izvēlējos apmeklēt  kursus angļu valodā, jo plānoju piedalīties Erasmus+ mobilitātes programmā, kā arī vēlējos uzlabot savas angļu valodas zināšanas. Atmosfēra mācību klasē bija patīkama un nepiespiesta. Mums visiem bija kopības un draudzības sajūta. Pasniedzēja bija ļoti jauka un vienmēr sagatavojās gaidāmajai nodarbībai tā, lai mācības būtu interesantas. Skolotāja panāca to, lai visi mācību klasē saprastu jauno vielu un katrs zināmā mērā attīstītos. Man šķiet, ka labāku pasniedzēju šajos valodu kursos nevarētu vēlēties!”

 

Ruediger, ES ierēdnis, par latviešu valodas kursiem:

"Mana uzturēšanās Rīgā mācību nolūkos bija ļoti patīkama. Pašlaik sliecos domāt, ka nākamgad vai pēc diviem gadiem atgriezīšos, lai turpinātu papildināt savas zināšanas un uzlabot lasīšanas un rakstīšanas prasmes. Tas ir būtiski, jo mani amata pienākumi ietver tekstu tulkošanu uz vācu valodu.
Esmu ļoti apmierināts ar pasniedzēju – viņa izdarīja visu, kas ir viņas spēkos. Es īpaši novērtēju pasniedzējas vēlmi un spēju mācību materiālos atrast paragrāfus, kas man kā vācietim liekas īpaši interesanti vai gramatiski sarežģīti. It sevišķi ņemot vērā, ka lielākā daļa materiālu paredzēti krievvalodīgajiem audzēkņiem, kuru vajadzības ir pavisam atšķirīgas".

 

Dzelde Lauva par krievu valodas kursiem:

Es izvēlējos apgūt krievu valodu, jo man tā ir nepieciešama gan ikdienā, gan darbā. Mācību klasē jutos ļoti ērti un labi, man patika nelielais cilvēku skaits grupā un visiem bija dots laiks izteikties.​ Man patīk, ka mums ir daudz jākomunicē par dažādām tēmām – papildinām savu vārdu krājumu un uzlabojam savu gramatiku. Jaunās zināšanas varēšu tās izmantot gan ikdienā komunicējot ar draugiem, gan darbā. Beidzot varēšu lasīt grāmatas un skatīties filmas krievu valodā! Šos valodu kursus esmu ieteikusi arī daudziem saviem draugiem!

 

Mārtiņš Bole par angļu valodas kursiem:

"Es izvēlējos apgūt angļu valodu, lai attīstītu sevi, kā arī tas ir nepieciešams manam darbam. Ja labi pārvalda valodas, tad paveras daudz lielākas iespējas darba tirgū un sabiedriskajā dzīvē. Kursa sākumā biju nedaudz nobijies un satraucies, bet jau pēc pāris nodarbībām sāku atraisīties un iejusties. Nobijies un satraucies biju tāpēc, jo likās, ka man nekas nesanāks, ka neko nespēšu iemācīties, bet visas šaubas ātri pārgāja. Tagad ir pavisam otrādāk – saprotu, ka man sanāk!
Mūsu pasniedzēja ir ļoti atsaucīga. Ja kāds kaut ko nesaprata, viņa izskaidroja savādākiem, saprotamākiem vārdiem vai norādīja uz kaut ko paskaidrojošu. Lielākais pluss bija tas, ka visa saruna norisinājās tikai angļu valodā. Galvenais ir nebaidīties teikt, ka kaut ko nesaproti vai nezini.
Iegūtās zināšanas, kuras esmu ieguvis nodarbību laikā, es varēšu izmantot savā darba vietā, komunikācijā ar cilvēkiem un ceļošanai. Beidzot varēšu doties ārzemēs un pavaicāt kādam pareizo ceļu, laiku vai vienkārši apvaicāties - kā Jums iet?".

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!