Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

Krievu valoda vidusskolniekiem

Vai arī Tu lieliski komunicē angļu valodā, bet krievu valoda bieži vien sagādā grūtības? Iesakām izvērtēt iespēju apgūt un pilnveidot savas krievu valodas prasmes – tas būs apzināts ieguldījums Tavā tagadnes un nākotnes konkurētspējā, jo šī valoda ir pieprasīta ne tikai Latvijā, bet arī citviet pasaulē.

Mācības norisinās mini grupās (4-7 cilvēki), lai katrs izglītojamais saņemtu individuālu uzmanību no pasniedzēja puses un varētu uzdot neskaidros jautājumus. Brīvā un draudzīgā atmosfēra nodarbībās un pasniedzēju profesionalitāte palīdzēs Tev ātri sasniegt vēlamos rezultātus.

Pasniedzēji nodarbībās izmanto komunikatīvo mācību metodi, kas nodrošina maksimāli efektīvu valodas apguvi – jau kopš pirmās nodarbības Tu aktīvi pielietosi apgūstamo svešvalodu un papildināsi vārdu krājumu. 

Kursa ietvaros Tu attīstīsi visas nepieciešamās prasmes – lasīšanu, klausīšanos, rakstīšanu un runāšanu, kā arī nostiprināsi gramatikas zināšanas. Tā ir lieliska iespēja pārvarēt valodas barjeru un vienlaikus apgūt pareizu vārdu formu lietojumu, darbības vārdu izteiksmes un citus gramatikas jautājumus, lai spētu pareizi izteikties gan mutiski, gan rakstveidā.

Kursa sākuma plānotais datums: pēc pieprasījuma
Kursa ilgums: 8 nedēļas, 32 akadēmiskās stundas
Mācību intensitāte: 2 reizes nedēļā, 2 akadēmiskās stundas no 16:15 līdz 17:45
Zināšanu līmenis: A1-A2
Kursa dalībnieku skaits grupā: 4-7
Kursa cena: 199 EUR

ISIC kartes īpašniekiem – 10% atlaide

Krievu valodas apguve IC Durbe Tev sniegs ne tikai jaunas zināšanas un pārliecību, bet arī patīkamas atmiņas par mācību procesu!

Papildu informāciju varat iegūt, rakstot pasts@durbe.edu.lv vai zvanot 67223122.

 

Reģistrējies šeit!

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!