Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

Superintensīvie krievu valodas kursi

Superintensīvais krievu valodas kurss ļaus Jums apgūt krievu valodu visīsākajā laika periodā. Programma aptver visus valodas aspektus. Mācību laikā izglītojamie attīsta un pilnveido visas 4 valodas pamatprasmes: lasīšanu, klausīšanos, rakstīšanu, runāšanu, kā arī nostiprina gramatikas zināšanas. Izglītības centrs Durbe ir akreditēts starptautiskajā mācību iestāžu asociācijā EAQUALS, kas dod tai iespēju būt lietas kursā par nozares pēdējām tendencēm un garantē pašu augstāko izglītības kvalitāti! IC Durbe ir starptautiska krievu valodas skola un mācības norit multinacionālā vidē: vienā zināšanu līmeņa grupā mācās studenti no dažādām valstīm: Vācijas, Austrijas, Itālijas, Čehijas, Anglijas, Francijas, Šveices, ASV, Korejas un pat Japānas. Tā ir unikāla iespēja sākt mācības jebkurā pirmdienā (nodarbības notiek no pirmdienas līdz piektdienai) un izvēlēties sev nepieciešamo mācību ilgumu.

Minimālais vecums: 16 gadi.
Minimālais mācību ilgums: 1 nedēļa (20 akadēmiskās stundas).
1 nodarbības ilgums: 50 minūtes.
Mācību sākums: jebkura pirmdiena (izņemot iesācēju līmeni, skat. zemāk).
Zināšanu līmenis: A1- B1 (no iesācēju līmeņa līdz vidējam).
Maksimālais studentu skaits klasē: 8 (vasarā līdz 10), vidēji 4-6 studenti klasē.
 

Iedzīvotājiem no Latvijas tiek piešķirta ievērojama atlaide no summām, kuras norādītas www.russian-academy.com (garantēti vismaz 30%).

Nodarbību ilgums 

Akadēmisko stundu skaits

Cena ar atlaidi

1 nedēļa

20

196 EUR

4 nedēļas

80

784 EUR

6 nedēļas

120

1176 EUR

8 nedēļas

160

1400 EUR

Lūk, IC Durbes izglītojamo atsauksmes par mācībām superintensīvajā kursā:

Ralfs: "Man ļoti patīka, kā notika mācības, un es iemācījos daudz nozīmīgus un noderīgus vārdus un teikumus, liels paldies!".

Ināra: "Mācības bija aizraujošas un interesantas, šeit ir pilnīgi cits veids, kā apgūt valodu. Sauso un grūto gramatiku un jaunos vārdus var iemācīties ātrāk ar dažādām spēlēm, lomu spēlēm un atraktīviem uzdevumiem".

Skatieties kursa sākuma datumus šeit!

 

Reģistrējies šeit!

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!