Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

Latviešu valoda vidusskolniekiem

Latviešu valodas Centralizētā eksāmena sagatavošanas kursi!

Tā ir lieliska iespēja vidusskolēniem saņemt individuālas konsultācijas par svarīgākajiem gramatikas jautājumiem, precizēt un atkārtot piemirsto vai līdz galam neizprasto. Kursos īpaša uzmanība tiks veltīta pareizu vārdu formu un atbilstošu vārdu ievietošanai teikumos, darbības vārdu izteiksmēm un valodas funkcionālajiem stiliem. Tiks atkārtots un paskaidrots pareizs pieturzīmju lietojums, piemēram, iesaistot tekstā citātus.

Pasniedzēji nodarbībās izmanto komunikatīvo mācību metodi, kas nodrošina maksimāli efektīvu valodas apguvi – jau kopš pirmās nodarbības Tu aktīvi pielietosi apgūstamo svešvalodu un papildināsi vārdu krājumu. Brīvā un draudzīgā atmosfēra nodarbībās un pasniedzēju profesionalitāte palīdzēs Tev ātri sasniegt vēlamos rezultātus.

Pabeidzot kursus, daudz prasmīgāk spēsiet argumentācijā izmantot kultūras un literatūras faktus, atrast un formulēt tekstā izteikto galveno domu, pamatot raksta problemātikas aktualitāti, lietojot pareizu gramatiku.

Mācības norisinās mini grupās (4-7 cilvēki), lai katrs audzēknis saņemtu individuālu uzmanību no pasniedzēja puses un varētu uzdot neskaidros jautājumus. Brīvā un draudzīgā atmosfēra nodarbībās un pasniedzēju profesionalitāte palīdzēs Tev ātri sasniegt vēlamos rezultātus.

Kursa sākuma plānotais datums: pēc pieprasījuma

Kursa ilgums: 8 nedēļas, 32 akadēmiskās stundas

Regularitāte: 2 reizes nedēļā, 2 akadēmiskās stundas no 16:15 līdz 17:45

Zināšanu līmenis: A1-B1

Kursa dalībnieku skaits: 4-7

Kursa cena: 199 EUR

ISIC vai ITIC kartes īpašniekiem – 15% atlaide

 

Latviešu valodas apguve IC Durbe sniegs Jums ne tikai jaunas zināšanas un pārliecību, bet arī patīkamas atmiņas par mācību procesu!

Papildus informāciju varat iegūt, rakstot pasts@durbe.edu.lv vai zvanot 61844442.

 

Reģistrējies šeit!

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!