Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

Latviešu valodas kursi mini grupās

Izglītības centra Durbe 20 gadu ilgā pieredze, kā arī EAQUALS un IZM akreditācija sniedz visaugstākās mācību kvalitātes un efektivitātes garantiju.

Mācības mini grupās, pateicoties augstajai mācību procesa intensitātei un pasniedzēju individuālajai pieejai, ļaus Jums ātri sasniegt vēlamos rezultātus. Jūs attīstīsiet lasīšanas, klausīšanās, rakstīšanas un runāšanas prasmes, kā arī nostiprināsiet gramatikas zināšanas.

IC Durbe mācību sistēmas ietvaros pasniedzēji nodarbībās izmanto augsti novērtēto komunikatīvo mācību metodi, kas nodrošina maksimāli efektīvu valodas apguvi, it sevišķi komunikācijas iemaņu attīstību. Jau kopš pirmās nodarbības Jūs aktīvi pielietosiet apgūstamo svešvalodu un papildināsiet vārdu krājumu. 

Kursa ilgums: 8 nedēļas, 32 akadēmiskās stundas
Regularitāte: 2 reizes nedēļā, 2 akadēmiskās stundas no 18:10 līdz 19:40
Zināšanu līmenis: A1-B1
Kursa dalībnieku skaits: 4-7
Kursa cena: 199 EUR

Skatieties kursa sākuma datumus šeit!

ISIC vai ITIC kartes īpašniekiem – 15% atlaide
3+ Ģimenes kartes īpašniekiem – 20% atlaide

Uzziniet par Jūsu sasniegumiem kursos šeit!

Latviešu valodas apguve IC Durbe sniegs Jums ne tikai jaunas zināšanas un pārliecību, bet arī patīkamas atmiņas par mācību procesu! Izglītojamie augstu novērtē brīvo un draudzīgo atmosfēru nodarbībās un skolas pasniedzēju profesionalitāti:

„Mini grupā es jutos daudz ērtāk un nebija neērtības sajūtas, komunicējot ar saviem kursabiedriem, apgūstot latviešu valodu. Mēs grupā bijām tikai 4 studenti un tāpēc mācīties bija viegli” - Sergejs, Latvija

"Man ļoti patika kurss ne vien tāpēc, kā skolotājs bija augsti kvalificēts un ar lielu pieredzi, bet arī tāpēc, kā viņš visu skaidroja vienīgi latviešu valodā un vienmēr meģināja izskaidrot gramatikas noteikumus” - Liao Yi-An, Taivāna

Papildus informāciju varat iegūt, rakstot pasts@durbe.edu.lv vai zvanot 61844442.

Reģistrējies šeit!

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!