Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

Vasara 2022: superintensīvā mācību nometne Braitonā!

 

 

Vecums: 12 -17 gadi

Nometnes datumi 2022. gadā:
26.jūnijs - 10.jūlijs
10. jūlijs - 24.jūlijs

31.jūlijs - 14.augusts 

Netiec uz nometni šajos datumos? Nebēdā! Sazinies ar mums un dodies individuālā braucienā sev vēlama laikā (laikā periodā no 12.jūnijā līdz 28.augustam)

Arī 2022. gada vasarā grupas braucienam piedāvājam vienu no mūsu individuālo klientu iemīļotākajām angļu valodas skolām Braitonā – Brighton Language College (BLC)!

Izlasi, ko par nometni un intensīvo mācību programmu saka Sintija.

Mācību programmas tavai izvēlei:
*Standarta programma ar 20 stundām nedēļā.
Programma vienmērīgi sadala mācībām un atpūtai paredzēto laiku. Mācības var būt maiņās, gan no rīta gan pēcpusdinā, katru nedēļu citādāk. No pirmdienas līdz ceturtdienai jauniešiem tiks organizēti 7 (!) izklaižu pasākumi. Piektdien tiek ieplanota ekskursija uz pusdienu, savukārt sestdien visi dodas pilnas dienas ekskursijā.  Svētdiena ir atpūtas diena ar viesģimeni vai draugiem.

* Intensīva ''Global Leadership'' programma ar 35 stundām nedēļā ( 14.g. - 17.g, tiek uzņemti jaunieši ar B1 angļu valodas zināšanas līmeni).
Pieprasītākā programma ļoti motivētiem jauniešiem. Ja esi nolēmis šovasar padziļināti apgūt un nostiprināt savas angļu valodas zināšanas, lai rudenī pārsteigtu savu skolotāju, tad izvēlies šo ekskluzīvo iespēju. Katru mācību nedēļu jauniešiem tiek organizētas 3 izklaides pasākumi, kā arī sestdienās - pilnas dienas ekskursija.

Atrašanās vieta:

Pateicoties savai atrašanās vietai pašā pilsētas sirdī, viss ir ērti un viegli sasniedzams jebkurā mirklī. No skolas logiem paveras brīnišķīgs skats uz slaveno Braitonas karalisko paviljonu un Braitonas molu. Svaigais jūras gaiss, pludmale un netālā Londona ir vieni no svarīgākajiem priekšnoteikumiem tam, kāpēc Braitona ierindojas starp populārākajām un pieprasītākajām jauniešu mācību un atpūtas pilsētām Anglijā.  

Dzīvošanas iespējas:
Jaunieši dzīvo viesmīlīgās angļu viesģimenēs divvietīgās vai vienvietīgās istabās. Tu noteikti satiksi jaunus draugus no citām valstīm, turklāt Tev būs lieliska iespēja sazināties angliski arī ārpus skolas telpām. Mēs esam pārliecināti, ka katru dienu būs interesanti piedzīvojumi, kurus apspriest ar jaunajiem draugiem un gādīgo viesģimeni Jāreķinas, ka vidējais braukšanas laiks no viesģimenes līdz skolai, izmantojot autobusu, aizņem 40-50 minūtes.

Ēdināšana:
Brokastis un vakariņas Tev būs kopā ar viesģimeni, pusdienas  tiek iedotas iepakotā veidā līdzi. Iespējams, pusdienas tiks nodrošinātas universitātes kafeinīcā, informācija sēkos.

Aktivitāšu programma:

Dažādas aktivitātes, sports un izklaides ir neatņemama nometnes sastāvdaļa, bez kurām nevar iedomāties pilnvērtīgas vasaras brīvdienas! Tieši tāpēc skola ļoti rūpīgi strādā arī pie šīm programmām. Piedāvājumā paredzēta ekskursija uz Londonu, kāds ūdens sporta veids, došanās uz kino un diskotēku skolā, tāpat arī jautrs pikniks, ekskursijas uz tuvākajām piekrastes pilsētām. Svētdienas jaunieši pavada ar savu viesģimeni, lai pirmdien atkal visi satiktos jaunai, aizraujošai nedēļai.

Izmaksas abām programmām (viena cena gan 20 gan 35 stundām nedēļā). Ir iespējams kombinēt mācību intensitāti, piem. 2 nedēļas mācības ar 35 stundām nedēļā un trešo nedēļu pieteikt ar 20 stundām nedēļā.

Cena par 2 nedēļām: 1200 GBP + 45 EUR 
Cena par 3 nedēļām : 1750 GBP + 45 EUR

Cenā iekļauts:

* 20 vai 35 angļu valodas stundas nedēļā;
* Mācību materiāli un sertifikāts kursu beidzot;
* 3 vakara aktivitātes nedēļā Global Leadership programmai;
* Standarta programmai 7 aktivitātes aktivitātes nedēļā un viena ekskursija uz pusdienu (parasti piektdienās);
* Sestdienās pilnas dienas ekskursija;
* Dzīvošana un ēdināšana;
* Sabiedriskā transporta biļete ērtākai nokļūšanai uz/no skolas;
* Sagaidīšana un pavadīšana Getvikas lidostā (AirBaltic).

Papildus izdevumi:
Aviobiļete (ielidošana un izlidošana - svētdien!)
Apdrošināšana
Visi ar COVID-19 saistīti izdevumi - informācija sēkos, jo noteikumi bieži mainās. 2022. gada janvārī Lielbritānija plāno atcelt ieceļošanas testus, bet 2-3 nedēļas pirms braukšanas tiks precizēta aktuālāka informācija.
 

 

 

angļu valodas nomente anglijā, braitonā
jauniešu nometne ārzemēs, vasaras nometnē ārzemeš
angļu valodas nomente Anglijā, angļu valodas kursi ārzemēs jauniešiem

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!