Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

Sussex Coast College Hastings

Sussex Coast College Hastings piedāvā klasisko Lielbritānijas divu gadu vidusskolas programmu A levels, kura paredzēta vecāko klašu audzēkņiem 16 - 19 gadu vecumā. Studenti ir no visas pasaules, tai skaitā no Indijas, Nepālas, Tibetas, Nigērijas, Polijas, Latvijas, Dānijas, Vācijas, Ungārijas, Zimbabves, Zambijas un Lielbritānijas.

Mācību centrs vidusskolas programmai tika atklāts 2009. gada novembrī. Gaišā, plašā skolas ēka atrodas pašā pilsētas centrā, veikalu, kafejnīcu un restorānu ieskautā rajonā. Mācību centrā ir viss, kas nepieciešams mācībām, kā arī mūzikas un mākslas studija, frizētava, kosmētiskais kabinets. Šajā pašā ēkā atrodas arī pilsētas kultūras centrs, kurā regulāri notiek dažādas izstādes un citi kultūras pasākumi.

Studenti apgūst 3-4 mācību priekšmetus pirmajā mācību gadā un 3 priekšmetus otrajā gadā.

Vidusskolā tiek piedāvāts apgūt šādus A līmeņa priekšmetus: Biology, Business, Chemistry, Classical Civilisations, Economics, English Language, English Literature, Fine Art, French, Geography, Government and Politics, Graphic Design, History, Law, Mathematics, Further Mathematics, Media Studies, Physics, Philosophy, Photography, Physical Education, Psychology, (Forensic) Science, Sociology, Sport, Textiles.

Iestāšanās prasības:

ES dalībvalstu studentiem GCSE 5 ekvivalenti, IELTS testa rezultātos 6 un vairāk.

Sussex Coast College Hastings  atrodas valsts dienvidu piekrastē ar maigu piejūras klimatu. Pilsētiņa labi pazīstama ar savu vēsturi un atrodas mazāk kā divu stundu braucienā no  Londonas. Pilsēta droša gan tās iedzīvotājiem, gan tās viesiem.

Dzīvošana:

Koledža praktizē studentu dzīvošanu ģimenēs, lai pēc iespējas vairāk tiktu praktizēta dzīvā sarunvaloda. Viesģimene piedāvā divreizēju ēdināšanu - brokastis un vakariņas.

Mācību maksa 2017./2018. mācību gadā

ES valstu, tai skaitā Latvijas pilsoņiem - vidusskolas programma no 16 - 19 gadu vecumam - 2200 GBP par katru mācību gadu. Vienreizējā reģistrācijas maksa - 395 GBP. Dzīvošanas izmaksas: angļu viesģimenē vienvietīgā istabiņā ar brokastīm un vakariņām - 115 GBP nedēļā.

Izmanto iespēju papildināt savas zināšanas vasaras brīvlaikā - izvēlies 8 nedēļu standarta angļu valodas kursu (15 stundas nedēļā) ar dzīvošanu viesģimenē un divreizēju ēdināšanu tikai par 1710 GBP vai 8 nedēļu intensīvo angļu valodas kursu (21 stunda nedēļā) ar dzīvošanu viesģimenē un divreizēju ēdināšanu tikai par 1910 GBP!

 

Atslēgvardi: 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!