Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

FSG Academy

FSG (Full Force Sports Group) Academy Nīderlandē piedāvā jaunajiem sportistiem vienreizēju iespēju apvienot mācības un pilna laika profesionālus sporta treniņus, lai kļūtu par pasaules līmeņa sportistu. Akadēmija piedāvā vidusskolas programmas jauniešiem no 14 gadu vecuma, universitātes sagatvošanās programmu, kā arī bakalaura un maģistrantūras programmas Sporta menedžmentā. Visās programmās mācības notiek angļu valodā.

FSG Academy mērķis ir atrast pareizo balansu starp treniņiem un mācībām, lai sasniegtu pēc iespējas labākus rezultātus, kā arī attīstīt audzēkņu laika menedžmenta prasmes.

Atrašanās vieta

FSG Academy atrodas Nīderlandes pilsētā Apeldornā. Nelielā pilsēta ar ~155 000 iedzīvotāju ir viena no drošākajām visā Nīderlandē. Skaistie dārzi un parki patiks dabas mīļotājiem, savukārt arhitektūras un vēstures cienītājiem noteikti jāapmeklē Royal Palace – karaliskās ģimenes agrākā vasaras rezidence, kas mūsdienās pārveidota par muzeju.

Sporta programma

FSG Academy piedāvātie sporta veidi ir golfs, jāšana, vieglatlētika, teniss, basketbols, lauka hokejs, volejbols, futbols, badmintons, peldēšana un veikbords. Pēc pieprasījuma iespējams trenēties arī citos sporta veidos.

Akadēmija sadarbojas ar profesionāliem sporta klubiem, Sporta un izglītības centru Amsterdamā, vairākiem Premier līgas futbola klubiem, Nacionālo Olimpisko Komiteju un sporta zinātņu fakultāti Amsterdamā.

Sporta treniņu programmas vērstas uz fizisko un mentālo spēju uzlabošanu, pareizu uzturu, līdera spēju attīstīšanu, koordinācijas un reakcijas uzlabošanu, vispārēju ķermeņa stāvokļa monitorēšanu un atjaunošanos pēc treniņiem, kā arī dzīves iemaņu (life skills) apgūšanu.

Vidusskolas programmas

Jauniešiem no 14 līdz 16 gadu vecumam akadēmija piedāvā Cambridge IGCSE programmu, kas ir pasaulē izplatītākā starptautiskā kvalifikācija šajā vecuma grupā. Programmas ietvaros iespējams izvēlēties no vairāk nekā 70 mācību priekšmetiem, tajā skaitā 30 dažādām valodām. FSG Academy studenti var izvēlēties jebkurus sev piemērotākos priekšmetus.

Savukārt jauniešiem no 16 līdz 19 gadu vecumam FSG Academy piedāvā klasisko Lielbritānijas vidusskolas programmu A levels, kuras ietvaros skolēni pirmajā gadā apgūst 3-4 mācību priekšmetus, bet otrajā gadā – 3 priekšmetus.

Pre-university / gap year programma

Pre-university 1 gada programma izstrādāta mērķtiecīgiem jauniešiem, kuri jau absolvējuši vidusskolu un vēlas papildināt savu akadēmisko profilu. Programmas ietvaros vienlaikus paredzēti intensīvi treniņi un gatavošanās ACT / SAT / TOEFL testiem, lai veiksmīgi iestātos universitātē ASV vai Kanādā un iespējams saņemtu stipendiju par sasniegumiem sportā.

Programmā jaunieši apgūst vismaz trīs mācību priekšmetus, kas līdzvērtīgi Kembridžas sertifikātam – matemātiku, angļu valodu un vismaz vienu izvēles priekšmetu (atkarībā no izvēlētās studiju programmas).  

Karjeras padomdevēji palīdzēs izvēlēties piemērotāko universitāti un studiju programmu, kā arī pieteikties studijām. Visiem programmas absolventiem ir prioritāra iespēja iestāties kādā no 200 FSG Academy sadarbības koledžām un universitātēm, apvienojumā ar izvēlēto sporta veidu. 

Dzīvošana

Studenti dzīvo skolas rezidencē – modernos vienvietīgos vai divvietīgos studio tipa apartamentos netālu no pilsētas centra. Rezidencē 24/7 pieejams skolas pārstāvis.

Uzņemšana

  • Pieteikuma forma
  • Pases kopija  
  • Sekmju izraksti
  • Rekomendācijas vēstule no trenera
  • Sasniegumi sportā (sacensību rezultāti, video materiāls u.tml.)
  • Intervija ar studentu un viņa vecākiem (klātienē)

Cena

Vidusskolas programma – 20 950 EUR gadā

Bakalaura programma – 7 500 EUR gadā

Maģistrantūras programma – 12 600 EUR gadā

Pre-university / gap year programma (cenā iekļautas mācības, sporta programma un dzīvošana skolas rezidencē ar ēdināšanu) – 19 995 EUR gadā

 

Dzīvošana skolas rezidencē (ar trīsreizēju ēdināšanu) – 9 500 EUR gadā

 

Sporta programma (individuālie sporta veidi) – 4 450 EUR gadā

Sporta programma (komandu sporta veidi) – 2 750 EUR gadā

 

Lai iegūtu vairāk informācijas un pieteiktos mācībām FSG Academy, zvaniet 67223122 vai rakstiet anete@durbe.edu.lv

 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!